ŽOLIAPJOVĖS, AUKŠTOS ŽOLĖS PJOVIMAS

Renkantis tinkamą žoliapjovę reikia žinoti kokį plotą reikės pjauti, ar jis lygus, ar su nedideliu šlaitu o gal šlaitas išdėstytas pakopomis, ar daug kliūčių, ar tai sodas su daug medžių, gėlynų įvairių aptvėrimų ir bordiūrų. Mažam sodui su daug nedidelių medelių reikalinga visiškai skirtinga žoliapjovė negu dideliai hektaro ploto pievai be medžių. Mes visą laiką klausiame savo pirkėjų kokį plotą jie ruošiasi pjauti, ar jie nori nupjautą žolę džiovinti ir paruošti šieną, ar ta pieva bus šienaujama reguliariai.
PROTON žoliapjovės tai aparatai kurie atlieka tik vieną darbą – pjauna žolę. PROTON 1 žoliapjovė be pavaros(ne savaeigė) tinkama pjauti žolę sode su lygiu paviršiumi ir su retai pasitaikančiomis kliūtimis. PROTON 2 žoliapjovė savaeigė, su standžia ašine pavara, gali dirbti ir nelygiame žemės plote.
TEKTON žoliapjovės su viengubu arba dvigubu disku skirtos sodams ar pievoms kur yra daug įvairiausių kliūčių (medžių, gėlynų, aptvėrimų ir bordiūrų) ir reikia nupjauti žolę aplink juos. Savaiminė pavara lengvai veda aparatą ir įveikia nedideles įkalnes su įvairiomis kliūtimis.
TEKTON žoliapjovė nesunki. Pajungti ir atjungti pavarą labai paprasta. Valdymo rankeną galima lengvai valdyti viena ranka todėl labai patogu pjauti žolę po žemaūgiais medeliais ar krūmais, nereikia lankstytis po šakomis. Originali-individuali TEKTON konstrukcija leidžia naudoti skirtingus variklius ir skirtingus priedus. Prie TEKTON važiuoklės galima jungti SUNI viengubą pjovimo diską, dvigubą diską SUNI 2, mulčiavimo agregatą, ar V formos sniego stumtuvą.
PANTER žoliapjovės tinkamos didesniems negu 2,000 m2 plotams. PANTER tai daugiafunkcinis aparatas-motoblokas kuris apjungia visas gamintojo patirtis iki šio momento gaminant ir konstruojant tokio tipo aparatus. Tai profesionalams, nedidelių sodų savininkams, kuriems reikalingi modernūs ir patikimi agregatai, skirtas aparatas. Reguliariam lygių o taip pat šlaitų su nedideliu nuolydžiu šienavimui, mes siūlome PANTER FD-2 su priedu RZS 70K kuris su varančiu aparatu jungiamas diržine pavara.
Reguliariam aukščiau įvardytų plotų šienavimui, tik su medžiais ir kitomis kliūtimis, siūlome PANTER FD-2H su priedu RZS 70K kurio važiuoklė turi ne tik pavaras į priekį bet ir atbulinę pavarą.
Pjaunant žolę kuri skirta gyvulių šėrimui ar šieno gamybai mes rekomenduojame PANTER FD-2H su priedu DSZ 125 kurio darbinis plotis siekia 125 cm., o važiuoklė turi ne tik pavaras į priekį bet ir atbulinę pavarą.
Šienaujant ganyklas, pievas ar saugomas teritorijas mes rekomenduojame PANTER FD-3 su priedu RZS 121 kurio darbinis plotis siekia 121 cm., o važiuoklė turi ne tik pavaras į priekį bet ir atbulinę pavarą.
Jūs galėsite naudoti PANTER agregatą ištisus metus. Viską ką jūs turėsite padaryti tai prijungti atitinkamą priedą, tokį koks jums tuo momentu reikalingas.
RZS 69 pjovimo agregatas skirtas savininkams kurie turi įsigyję varančiuosius agregatus iš TERRA, VARI, AGZAT su išcentrine sankaba. Uždėję variklį ant RZS 69 pjovimo agregato gausite vieno disko žoliapjovę kuri jau yra naudojama daugiau kaip 20, 000 savininkų.

Daugiau informacijos rasite čia : https://www.dakr.eu/grass-mowing/